Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Методичні рекомендації “Моніторинг трансформації агроландшафтів та прогнозна оцінка продуктивності агроекосистем в умовах змін клімату за даними ДЗЗ”

Методичні рекомендації “Моніторинг трансформації агроландшафтів та прогнозна оцінка продуктивності агроекосистем в умовах змін клімату за даними ДЗЗ”. К., 2020. –20 с.

Автори: О.Г. Тараріко; Т.В. Ільєнко. Т.Л. Кучма; Н.І. Адамчук-Чала; О.А. Білокінь/

Викладено методичні рекомендації з моніторингу трансформації агроландшафтів та прогнозної оцінки продуктивності агроекосистем в умовах змін клімату за даними ДЗЗ. Розглянуто супутникові індикатори змін клімату, стану агроландшафтів та продуктивності агроекосистем. Наведено застосування даних ДЗЗ на прикладі вибраних територій
дослідження для моніторингу трансформації агроландшафтів. Методичні рекомендації розроблено в рамках завдання 41.00.02.01.Ф. “ Аерокосмічний моніторинг трансформації агроландшафтів і систем землекористування в умовах змін клімату”.  Методичні рекомендації можуть бути використані науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, спеціалістами у галузі агрономії, екології, економіки природокористування у процесі використання супутникових даних,підготовки та прийняття управлінських рішень на різних ієрархічних рівнях державних регіональних центральних органів влади та господарювання, у тому числі Міністерства економічногорозвитку і сільського господарстваУкраїни, Міністерства екології та природних ресурсів України.