Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Європейський досвід збалансованого розвитку об’єднаних територіальних громад

Визначено та проаналізовано причини, що спричинили необхідність проведення реформи адміністративно-територіального устрою та системи влади. Охарактеризовано два етапи децентралізації влади та їх нормативно-правове забезпечення, наведено стан розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні, переваги децентралізації та можливі ризики влади на місцях. Наведено основні форми залучення громадян до здійснення місцевого самоврядування. У заключному розділі рекомендацій представлено досвід європейських країн у проведенні адміністративно-територіального устрою для забезпечення покращення соціальних, економічних та екологічних умов проживання сільського населення, а також підвищення ефективності природоохоронних заходів.
Призначено для реалізації державними органами територіального управління, спеціалістами аграрного сектору, громадськими організаціями, землевласниками та землекористувачами, науковими працівниками, викладачами і студентами вищих аграрних навчальних закладів.
Рекомендовано до впровадження в освітній процес підготовки здобувачів третього освітньо-наукового рівня (доктора філософії).

Позначки: