Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Обгрунтування Постачання теплової енергії на 2024 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до пункту 41постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами): Постачання теплової енергії

 Замовник: Інститут агроекології і природокористування НААН України

Найменування предмета закупівлі: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії).

 Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі:.

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 1. Послуги повинні надаватись учасником відповідно до чинного законодавства України.
 2. Якість послуг має відповідати нормативній температурі повітря у опалювальних приміщеннях будівель, відповідно до КТМ 204 України 244-94
 3. Учасник зобов’язаний забезпечити облаштування самих котелень та їх устаткування необхідним технологічним обладнанням: котлами, насосами, хімводопідготовкою, клапанами вентиляційними протипожежними, автоматикою тощо.
 4. Учасник самостійно веде розрахунки за спожиту електроенергію, водопостачання та водовідведення із відповідними постачальними організаціями.
 5. Учасник, чию тендерну пропозицію визначену найбільш економічно вигідною і якому надіслано повідомлення про намір укласти договір, та якщо у нього на момент подання тендерної пропозиції не встановлено котельню/модульну котельну, самостійно на протязі 10-ти робочих днів з дня укладення договору приступає до встановлення модульної котельні (у разі їх відсутності) на об’єкті та підключає їх до існуючих комунікацій відповідно до виданих Замовником технічних умов за власні кошти та власними силами. У випадку розірвання договору на постачання теплової енергії Учасник за власні кошти проводить від’єднання від мереж, демонтаж та вивіз обладнання в термін до 15-ти робочих днів. Замовник не відшкодовує Учаснику вартість обладнання та будівельних конструкцій (фундаменти та інше), яке не підлягає демонтажу.
 6. Учасник повинен своєчасно надавати замовнику послуги належної якості, що є безпечними для життя, здоров’я та які не спричиняють шкоди майну замовника, відповідно до вимог законодавства в установлених обсягах.
 7. Обслуговування зовнішніх теплових мереж та внутрішньо-будинкових теплових мереж здійснюється Замовником згідно з Актом розмежування балансової належності між Замовником та Учасником.
 8. Замовник передає Учаснику торгів, чия тендерна пропозиція визначена найбільш економічно вигідною і якому надіслано повідомлення про намір укласти договір, земельну ділянку для встановлення модульної котельні (якщо вона не встановлена) для виробництва теплової енергії на умовах сервітуту.
 9. Учасник процедури закупівлі зобов’язаний надати у складі тендерної пропозиції розрахунок (калькуляцію) вартості 1 гігакалорії теплової енергії щодо постачання теплової енергії виключно для ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НААН (03143, Україна, м. Київ, вул. Метрологічна, 12).
 10. Учасник процедури закупівлі розраховує свою тендерну пропозицію із врахуванням необхідної кількості Гкал, яка встановлена Замовником у даній тендерній документації. Учаснику забороняється встановлювати будь – які інші платежі (абонентська плата та інше), які мають бути сплачені Замовником. У разі встановлення Учасником торгів додаткових платежів, які будуть сплачуватися Замовником торгів, окрім Гкал, то така пропозиція конкурсних торгів буде відхилена, як така що не відповідає вимогам тендерної документації.

 Обгрунтування розміру бюджетного призначення: Очікувана вартість /розмір бюджетного призначення предмета закупівлі визначено відповідно до затвердженого кошторису та прогнозованих обсягів постачання теплової енергії протягом 2023 року.

Обсяг закупівлі: 630 Гкал.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 000 000,00 грн. з ПДВ.

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

 1. Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників теплової енергії.
 2. Розпорядження КМДА Про встановлення тарифів на теплову енергію
 3. Інтернет ресурси. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.