Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Зустріч Інституту агроекології і природокористування НААН з ПСП «ім. Т.Г. Шевченка» (с. Тростинка)

УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ – РОБОТОДАВЕЦЬ І ЗАРПЛАТОДАВЕЦЬ

ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ ОРГАНІЧНИХ АГРОТЕХНОЛОГІЙ

 

Про робочу зустріч

Інституту агроекології і природокористування НААН

з ПСП «ім. Т.Г. Шевченка» (с. Тростинка)

 

У рамках співпраці Інституту агроекології і природокористування НААН з ПСП «ім. Т.Г. Шевченка» (с. Тростинка Васильківського р-ну, Київської обл.) відбулась робоча зустріч представників Інституту в особі заст. директора, гаранта освітньо-наукової програми спеціальності 201-Агрономія, д.с.-г.н., проф. О.С. Дем’янюк та с.н.с. відділу підготовки наукових кадрів та методично-інформаційного забезпечення к.с.-г.н., доц. Нагорнюк О.М. із стейкголдерами освітньо-наукової програми спеціальності 201 – Агрономія в особі директора з виробництва продукції органічного рослинництва ПСП «ім. Т.Г. Шевченка»  к.с.-г.н. А.В. Вдовиченком та здобувачами освітньо-наукового рівня доктора філософії 4 року навчання спеціальності 201 – Агрономія В.О.Мінераловою та А.О. Чубом, теми дисертаційних досліджень яких пов’язані з органічним виробництвом.

На зустрічі були обговорені питання оновлення освітньо-наукової програми спеціальності 201 – Агрономія, внесені пропозиції щодо розширення вибіркових дисциплін. Була відмічена важливість підписання Договору про здобуття вищої, фахової передвищої освіти за дуальною формою.

Інститут, із своєї сторони, запропонував допомогу господарству через надання послуг наукових лабораторій, а також методичних рекомендацій та розробок.

Аспіранти Інституту були ознайомлені з основними напрямами діяльності господарства, яке спеціалізується на виробництві органічної продукції, відвідали тваринницьку ферму (лідера м’ясного напрямку в усьому світі, а саме: відродження національного надбання породи корів Сіра Українська, розведенням унікальної породи овець для вітчизняного тваринництва Мериноладшаф та кіз бурської породи), території для компостування органічних добрив і верміферму для виробництва біогумусу, теплиці та виробничі поля з вирощування сільськогосподарських культур за органічними технологіями.

Як було відзначено вище, дисертаційні дослідження В.О. Мінералової і А.О. Чуба безпосередньо пов’язані з використанням органічних технологій. Директор ПСП А.В. Вдовиченко висловив зацікавленість у подальшій співпраці і залученні випускників Інституту агроекології і природокористування, фахівців із органічних агротехнологій для подальшого працевлаштування.