Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Відбулися збори трудового колективу Інституту агроекології і природокористування НААН

У зв’язку з введенням воєнного стану на території України, щорічні загально-звітні збори трудового колективу Інституту агроекології і природокористування НААН було перенесено на 9 червня 2022 року. На засіданні зборів заслухано звіт директора Оксани Іванівни Дребот про науково-організаційну і фінансову діяльність Інституту за 2021 рік.

Голова профспілкового комітету Зінаїда Василівна Іжевська представила звіт з виконання Колективного договору Інституту агроекології і природокористування НААН за 2021 рік та зміни до Колективного договору, які було одноголосно схвалено трудовим  колективом.

В обговоренні звіту директора та голови профспілкового комітету взяли участь: від Спілки молодих учених – Лазаренко В.І., від Ради старійшин –Мінералов О.І. та провідні вчені і співробітники інституту – Ковалів О.І., Коніщук В.В., Городиська І.М.

Від Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу участь у зборах трудового колективу взяв заступник голови Сергій Миколайович Герус, який у своєму виступі позитивно оцінив роботу профспілкового комітету інституту, ефективну співпрацю з Київською міською профспілкою працівників агропромислового комплексу та проінформував про надання безкоштовної правової допомоги відповідними спеціалістами та медичних консультацій працівниками Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини».