Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

28 червня 2022 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Інституту агроекології і природокористування НААН з нагоди Дня Конституції України!!!

Засідання відкрила голова вченої ради – директор Інституту, доктор економічних наук, професор, академік НААН Оксана ДРЕБОТ, яка привітала членів Вченої ради та весь колектив інституту з 26-ою річницею прийняття Конституції України.

З вітальним словом до присутніх звернулася Оксана ДРЕБОТ, яка щиросердно привітала всіх зі святом та побажала миру і злагоди, сил і натхнення у подальшій розбудові нашої правової держави, миру, любові, розквіту та найшвидшої перемоги над ворогом! Зазначила, що День Конституції України – найвеличніше свято нашої країни, а 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Прийняття Конституції України у 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

До щирих та теплих слів привітання приєдналися доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Олександр ТАРАРІКО, доктор економічних наук, старший науковий співробітник Олександер КОВАЛІВ, доктор філософії Владислав ЛАЗАРЕНКО та інші.

Продовжуючи засідання, голова Вченої ради Оксана ДРЕБОТ привітала ювілярів – видатних учених у галузі економіки природокористування і екології: доктора економічних наук, професора, член-кореспондента НААН Дмитра Семеновича ДОБРЯКА з нагоди 85-річчя від Дня народження і доктора сільськогосподарських наук, професора Олену Володимирівну ШЕРСТОБОЄВУ з нагоди 75-річчя від Дня народження та побажала, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття, щастя, успіхів у роботі, тепла і злагоди, родинного затишку і любові рідних, близьких та друзів.

На засіданні було затверджено план роботи Вченої ради Інституту на ІІ півріччя 2022 року та проінформовано наукову спільноту про зміни у фінансуванні Інституту із загального фонду на виконання програм наукових досліджень НААН на 2022 рік.

Також члени Вченої ради одноголосно затвердили рукописи навчального посібника, монографії і методичних рекомендацій, які були підготовлені колективом Інституту за результатами наукових досліджень. Зазначені наукові праці у подальшому будуть використані під час виконання науково-дослідних робіт та підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії і доктора наук.

Завершуючи засідання, Оксана ДРЕБОТ подякувала за проведену роботу членам Вченої ради і присутнім, ще раз привітала з Днем Конституції України та наголосила, що «Позаду історія, попереду – життя. Чогось нас, українців вже не треба вчити, а чомусь-таки доведеться повчитися. Правила ж прості: права і свободу виборюють. Власну гідність, так само як і незалежність держави – захищають. Владу – будь-яку – обмежують і контролюють. А за Законом – живуть».