Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

27 червня 2024 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Інституту агроекології і природокористування НААН з нагоди Дня Конституції України!!!

 

Засідання відкрила голова вченої ради – директор Інституту, доктор економічних наук, професор, академік НААН Оксана ДРЕБОТ, яка привітала членів Вченої ради та весь колектив інституту з 28-ою річницею прийняття Конституції України. Зазначила, що День Конституції України – найвеличніше свято нашої країни, а 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Прийняття Конституції України у 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

 

 

До щирих та теплих слів привітання приєдналися доктор економічних наук, старший науковий співробітник Олександер КОВАЛІВ, доктор філософії Владислав ЛАЗАРЕНКО та інші.

Продовжуючи засідання, голова Вченої ради Оксана ДРЕБОТ вручила диплом доктора філософії зі спеціальності 051 – Економіка (05 – Суспільні та поведінкові науки) Галині ОЛІЙНИК та диплом доктора філософії зі спеціальності 101 – Екологія (10 – Природничі науки) Надії КОСОВСЬКІЙ.

 

 

За видатні досягнення в аграрній науці, за невтомну працю та боротьбу за Незалежність і майбутнє України та з нагоди Дня Конституції України було вручено Грамоти та Подяки Інституту агроекології і природокористування НААН співробітникам Інституту.

 

 

 

Продовжилося засідання Вченої ради розглядом поточних питань, на кшталт було затверджено зміст наукового фахового журналу «Збалансоване природокористування», проєкти рукописів монографій, розглянуто питання аспірантури / докторантури Інституту тощо.

 

Завершуючи засідання, Оксана ДРЕБОТ подякувала за проведену роботу членам Вченої ради і присутнім, ще раз привітала з Днем Конституції України та наголосила, що «Позаду історія, попереду – життя. Чогось нас, українців вже не треба вчити, а чомусь-таки доведеться повчитися. Правила ж прості: права і свободу виборюють. Власну гідність, так само як і незалежність держави – захищають. Владу – будь-яку – обмежують і контролюють. А за Законом – живуть».