Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НААН З НАГОДИ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА – ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!

23 серпня 2023 року відбулося урочисте засідання вченої ради Інституту агроекології і природокористування НААН з нагоди святкування Дня державного прапора України та Дня Незалежності України!!!

Засідання відкрила заступник голови вченої ради – заступник директора з наукової роботи Інституту, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН Олена Сергіївна ДЕМЯНЮК, яка привітала членів ради і весь колектив інституту з Днем державного прапора України та прийдешнім Днем Незалежності України! Побажала миру і злагоди в розбудові нашої правової держави, любові, розквіту та найшвидшої перемоги над ворогом!

До таких щирих та теплих слів приєдналися доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Олександр Григорович ТАРАРІКО, доктор біологічних наук, професор Василь Васильович КОНІЩУК, доктор сільськогосподарських наук Надія Василівна ПАЛАПА та інші.

Основним лейтмотивом Вченої ради стало обговорення Проєкту нового переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюватиметься підготовка здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, що опубліковано на сайті Міністерства освіти й науки України 8 серпня 2023 року. Голова комітету з питань природно-заповідного фонду, екомережі і збереження біорізноманіття Громадської ради Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Голова секції «Охорона навколишнього середовища» Наукової ради Міністерства освіти і науки України, доктор біологічних наук, професор Василь Васильович КОНІЩУК представив основні тези щодо неможливості, недоцільності та абсурдності об’єднання спеціальностей «Географія» та «Екологія» в одну.

 

Після всебічного, глибокого аналізу та активного обговорення членами Вченої ради, в якому взяли участь доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Олександр Григоровичем ТАРАРІКО, доктор сільськогосподарських наук Надія Василівна ПАЛАПА, доктор біологічних наук, професор Григорій Михайлович ЧОБОТЬКО, доктор сільськогосподарських наук, професор Олена Володимирівна ШЕРСТОБОЄВА та інші науковці Інституту, зазначили про неприпустимість об’єднання цих наук у одну спеціальність (E 2 – «Географія та екологія»).

 Після завершення засідання Вченої ради співробітники Інституту приєдналися до Патріотичного флешмобу до Дня державного прапора України!!! та побажали синьо-жовтому символу нашої держави і всіх українців завжди гордо майоріти та бути символом волі, єдності, незламності і незалежності українського народу.