Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Участь у роботі Міжнародного заходу «Вплив руйнування Каховського водосховища на екологію та економіку Північного Причорномор’я»

27 липня 2023 р. колектив Інституту агроекології і природокористування НААН взяв участь у роботі Міжнародного заходу «Вплив руйнування Каховського водосховища на екологію та економіку Північного Причорномор’я».

Головний науковий співробітник лабораторії аерокосмічного зондування агросфери, доктор сільськогосподарських наук, професор академік НААН Тараріко Олександр Григорович виступив із доповіддю «Оцінювання впливу руйнування Каховського водосховища на агроекосистеми зони Степу за супутниковими даними» та зазначив, що високі темпи потепління клімату, військова діяльність, у т.ч. широкомасштабне вторгнення рф  і ведення бойових дій, підвищують ризики глобальної продовольчої безпеки. В процесі еволюції цивілізації протягом тисячоліть формування сільськогосподарського виробництва і відповідно продовольчої безпеки було в основному зосереджено в середніх широтах земної кулі, що було пов’язано з помірним кліматом та родючими ґрунтами.