Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Участь співробітників Інституту агроекології і природокористування НААН у публічній події “ДИСКУСІЙНИЙ СОЄВИЙ КЛУБ: Мікробіологічна синергія”

Співробітники Інституту агроекології і природокористування НААН 13 травня 2022 року взяли участь у публічній події “ДИСКУСІЙНИЙ СОЄВИЙ КЛУБ: Мікробіологічна синергія”, де обговорювали тему сумісного застосування інокулянтів та біостимуляторів росту, мікоризних  та фосфатмобілізуючих препаратів, гербіцидів та інших біологічних препаратів на бобові культури. Зокрема було представлено нові, сучасні рішення та технології сумісної обробки насіння бобових культур різноманітними мікроорганізмами та їх поєднання із хімічними препаратами. Використання комплексних мікробіологічних препаратів для інокуляції викликало жваву дискусію, зокрема, у розрізі питань щодо багатокомпонентної інокуляції, біологічної системи живлення, посилення захисту насіння та ефективності процесу азотфіксації.

Варто зазначити, що в заході широко висвітлювалося математичне моделювання у наукових дослідженнях, його варіації та методики, а також їх порівняння у наукових колах України та Сполучених Штатах Америки.