Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Співробітництво НААН з японською компанією «Nepuree»: Нові перспективи. Нові можливості

1999329 жовтня 2015 р. у приміщенні Президії Національної академії аграрних наук України відбулась зустріч керівництва Академії і провідних установ з питань науково-методичного забезпечення отримання якісної і безпечної продукції рослинництва і тваринництва з керівництвом Національної науково-технологічної асоціації України та з представниками компанії «Nepuree» (Японія).

29 жовтня 2015 р. у приміщенні Президії Національної академії аграрних наук України відбулась зустріч керівництва Академії і провідних установ з питань науково-методичного забезпечення отримання якісної і безпечної продукції рослинництва і тваринництва з керівництвом Національної науково-технологічної асоціації України та з представниками компанії «Nepuree» (Японія).

19993
У своєму виступі президент НААН Ярослав Михайлович Гадзало зазначив: «Ми маємо спільну мету. Ми готові до співпраці з японською компанією зі створення в Україні масштабного виробництва інноваційної продукції на основі впровадження передового досвіду».
На зустрічі були присутні директор ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» С.А. Балюк, директор ННЦ «Інститут землеробства НААН» В.Ф. Камінський, директор Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця М.В. Гладій, директор Інституту продовольчих ресурсів М.П. Сичевський, директор Інституту картоплярства А.А. Бондарчук, заступник директора Інституту агроекології і природокористування О.С. Дем’янюк. У виступах представників інститутів були розглянуті питання оцінки якості ґрунтів, ролі агроекологічного стану земель і новітніх агротехнологій у створенні інноваційної агропродукції на основі впровадження інновацій.
Своєю чергою представники японської компанії «Nepuree» відзначили, що в Україні є всі можливості для реалізації запланованих проектів як у сфері органічного виробництва, так і в напрямі переробки органічних відходів. «Модернізація сільського господарства полягає в тому, щоб продукти харчування були органічними та несли цінність для здоров’я людини», – зазначив Мікіо Ічіяма, президент компанії «Nepuree».