Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Щорічні звітні збори трудового колективу Інституту агроекології і природокористування НААН

ВІДБУЛИСЯ ЩОРІЧНІ ЗВІТНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НААН

         22 лютого 2024 р. в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулись щорічні звітні збори трудового колективу відповідно до статуту установи. На засіданні зборів директор Оксана ДРЕБОТ представила звіт про науково-організаційну і фінансову діяльність, озвучила результати фундаментальних і прикладних досліджень отриманих у 2023 році. Акцентувала увагу на призначенні у 2023 році: державної стипендії видатним діячам науки – доктору сільськогосподарських наук, професору Шерстобоєвій Олені Володимирівні, іменної стипендії Верховної Ради України для молодих вчених – доктору економічних наук, старшому досліднику Височанській Марії Ярославівні.

         Директор, Оксана ДРЕБОТ, подякувала Збройним Силам України від імені всього колективу за можливість продовжувати працювати. Нагородила грамотами за сумлінну роботу колективи відділів: агроекології і біобезпеки, агробіоресурсів і екологічно безпечних технологій, радіоекологї і дистанційного зондування ландшафтів, інституціонального забезпечення природокористування, економіки природокористування в агросфері, охорони ландшафтів, збереження біорізноманіття і природозаповідання, незалежна лабораторія екології насінництва.

         За визначні досягнення, активну громадську та інноваційну діяльність вручено грамоти: доктору сільськогосподарських наук, професору, академіку НААН Тараріко Олександру Григоровичу, доктору економічних наук, старшому науковому співробітнику Коваліву Олександеру Івановичу та науковому співробітнику Мінералову Олегу Івановичу.

         Голова профспілкового комітету Тетяна Хітренко представила звіт з виконання Колективного договору Інституту агроекології і природокористування НААН за 2023 рік та зміни й доповнення до Колективного договору, які було схвалено трудовим  колективом. Також Тетяна Хітренко ознайомила трудовий колектив зі звітом про діяльність Первинної профспілкової організації Інституту за 2023 рік. У своїй доповіді наголосила на важливості роботи профспілки щодо надання соціально-правового захисту працівникам, фінансової та інформаційної діяльності.

         В обговоренні звіту директора та голови профспілкового комітету взяли участь провідні вчені й співробітники Інституту, які позитивно оцінили роботу директора та Первинної профспілкової організації Інституту агроекології і природокористування НААН і затвердили звіти за 2023 рік.

         У зборах трудового колективу взяв участь Заступник голови Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу Сергій Миколайович Герус. Він відзначив співробітників Інституту за активну участь у профспілковому житті та допомогу Збройним силам України: Мельничука Олександра Петровича, Корнілову Ніну Анатоліївну, Цвігун Вікторію Олександрівну. Позитивно оцінив роботу Первинної профспілкової організації Інституту та побажав найшвидшого миру та Перемоги Україні!