тел. +38 (044) 526-92-21 | e-mail: agroecologynaan@gmail.com

Шановні колеги!

Від імені Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи дозвольте привітати колектив Інституту 45-ти річчя від дня заснування. Завдяки вашим зусиллям в Україні широко впроваджуються у сільськогосподарське виробництво нові безпечні для довкілля сучасні технології, нові види устаткування, нові види сільськогосподарських культур тощо. У цей святковий день зичу всім вам миру, добра, благополуччя, нових трудових звершень та подальших успіхів.

Перший заступник голови комітету

з питань екологічної політики,

природокористування та ліквідації

наслідків Чорнобильської катастрофи

А. Дирів

Почесною грамотою НААН

нагороджується колектив Інституту агроекології і природокористування НААН

  

З повагою Президент

Я.М. Гадзало

Шановний Оресте Івановичу!

від Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, сердечно вітаю Вас з ювілеєм – 45-річчя створення Інституту агроекології і природокористування НААН.

 

З повагою, директор ІСМАВ

В.В. Волкогон

Шановний Оресте Івановичу!

Колектив Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», сердечно поздоровляє Вас, шановні колеги, зі славною подією, бажає нових успіхів у вашій творчій, благородній праці. Міцного вам здоров’я, щастя, натхнення і плідної роботи на благо рідної України, усієї світової науки.

  

З повагою

директор ННЦ «Інститут

землеробства НААН»,

академік НААН В.Ф. Камінський

 

 Вельмишановний Оресте Івановичу колектив Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» щиро вітає з визначною віхою в житті Вашого колективу – 45 річчям від дня заснування очолюваної Вами установи!

З великою повагою від колективу директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки»,

академік НААН Ю.О. Лупенко

Вельмишановний Оресте Івановичу!

Прийміть наші щиросердні привітання з нагоди ювілею Вашого Інституту! Щиро зичимо Вам і Вашим колегам міцного здоров’я, щастя і благополуччя! Невтомного Вам творчого натхнення, бадьорості та вдачі у всіх Ваших починаннях та звершеннях!

З повагою, від імені колективу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, декан юридичного факультету

проф. Гриценко І.С.

 Вельмишановний Оресту Івановичу!

Вельмишановні колеги і друзі!

Прийміть щирі вітання від колективу Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у зв’язку з 45-річчям від дня створення вашого Інституту.

 

З повагою. Директор інституту,

академік НАН України В.С. Підгорський

 Шановні друзі!

Щиро вітаємо співробітників із 45-річчям від дня заснування Інституту агроекології і природокористування НААН України.

 

З повагою, ректор ЖНАЕУ

О.В. Скидан

 Вельмишановні колеги!

Дорогі друзі!

В день ювілею Вашого Інституту щиро бажаємо всебічного процвітання і розвитку, а всьому колективу – міцного здоров’я, щастя, благополуччя і подальших творчих успіхів в теоретичній і практичній діяльності на благо усього людства.

З повагою, Голова Ради Ботанічних

садів і дендропарків України

Н.В. Заіменко

Шановні працівники

Інституту агроекології і природокористування НААН

Колектив державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» сердечно вітає Вас з 45-річчям з дня створення Інституту.

З повагою, Генеральний директор

ДУ «Держгрунтохорона»

Ігор Яцук

 ЛИСТ-ВІТАННЯ

Шановні колеги!

З великою повагою щиро вітаю вас з нагоди 45-річчя з дня заснування Інституту. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення та професійної наснаги. Нехай вам завжди всміхається доля, здійснюються найзаповітніші мрії, у ваших родинах завжди панує тепло, радість та затишок, а в Україні – мир та злагода!

Голова Державного агентства

Рибного господарства України

Ярема Ковалів

 Вельмишановний Оресте Івановичу!

З почуттям найглибшої поваги Вітаємо Вас і в Вашій особі увесь колектив Інституту з 45-річним ювілеєм!

З повагою, директор Інституту

рибного господарства НААН

академік НААН І.І. Грициняк

 Шановний Оресте Івановичу, шановні колеги!

Від імені колективу Інституту водних проблем і меліорації НААН і від себе особисто щиро і сердечно вітаю Вас з ювілеєм – 45-річчям з дня заснування Інституту агроекології і природокористування НААН.

Дорогі колеги! У цей святковий ювілей зичимо колективу Інституту нових злетів, відкриттів та звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України.

 

З повагою, директор

Інституту водних проблем і меліорації,

 академік НААН М.І. Ромащенко

Директору та науковим співробітникам Інституту

Колектив землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету щиро вітають Вас зі славним ювілеєм 45-річчям з дня заснування Інституту і бажають творчого натхнення у Вашій багаторічній науковій і громадській діяльності.

 

З повагою, декан землевпорядного факультету

д.е.н., професор М.Г. Ступень

Вельмишановні колеги!

Від колективу

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН прийміть найкращі вітання з нагоди45-річчя заснування Інституту!

У цей святковий день сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невгасимого оптимізму, виваженості рішень у професійній діяльності.

Добра, миру та злагоди Вам на довгії літа!

З повагою, від імені колективу

Директор Інституту розведення і

генетики тварин імені М.В. Зубця НААН

М.В. Гладій