Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Привітання з днем народження Шершуна Миколу Харитоновича!

shershunВельмишановний Миколо Харитоновичу! Щиро і з великою приємністю та повагою вітаємо Вас із Днем народження! Ми шануємо Ваш особистий внесок у громадське агроекологічне самоврядування, прагнення надати нового поштовху розвитку агроекологічної сфери. Впевнені та сподіваємося, що у подальшій спільній плідній праці  Поліський центр і його колектив зробить нові кроки у розбудові української агроекологічної науки.

shershunВельмишановний Миколо Харитоновичу!

Щиро і з великою приємністю та повагою вітаємо Вас із

Днем народження!

Ми шануємо Ваш особистий внесок у громадське агроекологічне самоврядування, прагнення надати нового поштовху розвитку агроекологічної сфери. Впевнені та сподіваємося, що у подальшій спільній плідній праці  Поліський центр і його колектив зробить нові кроки у розбудові української агроекологічної науки.
Бажаємо Вам, оптимістичних перспектив динамічного поступального розвитку на дорученій ділянці роботи.
Бажаємо, щоб Ваш великий досвід відомого науковця і високопрофесійного організатора-державотворця продукували нові відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, а Ваша відкритість, порядність, толерантність і людська доброта згуртовували навколо Вас працьовитих і порядних людей.
Бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, щастя, достатку і благополуччя, натхнення у щоденній роботі, нових звершень у професійній та громадській діяльності.
Віримо, що Ваша праця буде спрямована на благо науки, українського народу та держави.

 

 З повагою,

Директор Інституту

академік НААН                                                                                                               О. І. Фурдичко