тел. +38 (044) 526-92-21 | e-mail: agroecologynaan@gmail.com

roseВельмишановна Алло Василівно! За дорученням Президії Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» щиро і сердечно Вітаю Вас із Днем народження!

Вельмишановна Алло Василівно!
За дорученням Президії Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» щиро і сердечно Вітаю Вас із Днем народження!

Ваш життєвий шлях та наукові здобутки переконують, що Ви саме та людина, яка за своїм фахом покликана досліджувати та оберігати довкілля, примножувати суспільні цінності існування людини в соціумі і біосфері.
Ми дякуємо за активність у громадському агроекологічному самоврядуванні, просвітницьку роботу в молодіжному середовищі, внутрішню переконаність, що екологія визначає і визначатиме у найближчому майбутньому норми і стиль життя суспільства.
Бажаємо Вам, шановна Алло Василівно, щоб рушниками добра і любові доля щедро стелила вашу життєву дорогу. Щоб Ваш досвід  продукував нові відкриття, мудрі рішення, а людська шана дякувала за сумлінну працю.
Міцного Вам здоров’я на довгі роки, щастя, статку і благополуччя, а у щоденній роботі творчого вогнику, віри й наснаги. Нехай кожна мить Вашого змістовного життя буде повна надії та пощастить Вам здійснити усі свої мрії! Нехай шлях життя рясніє прекрасним цвітом і хай буде усе так, як Ви того бажаєте!

З найкращими побажаннями
Президент Всеукраїнської громадської організації
«Асоціація агроекологів України»
академік  НААН                                                                                                              О.І. Фурдичко

«21» березня 2016 року