Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

ПРАВОВІ ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА СВІТУ…

16 вересня 2022 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція «ПРОДОВОЛЬЧА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА У ВОЄННИЙ І ПІСЛЯВОЄННИЙ ЧАСИ: ПРАВОВІ ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА СВІТУ», яку організували: Національна академія правничих наук України і Національний університет біоресурсів і природокористування України.

В роботі конференції прийняв участь (в режимі онлайн) – головний науковий співробітник нашого Інституту, доктор економічних наук, Заслужений працівник сільського господарства України — Олександр Ковалів. Він виступив з доповіддю і відповів на запитання.

Авторитетна авдиторія, особливо правники – в галузі земельного та аграрного права, із захопленням сприйняли сутність здобутих авторських науково-обґрунтованих знань і новітньої системи «Звершення земельної реформи в Україні: нова парадигма», в тому числі когнітивної земельної економіки, що базуються на земельних нормах чинної Конституції України, і які, поки що, не імплементовано – в законодавче поле нашої держави…

Виступ Олександера Коваліва можна переглянути в YouTube – з 4 год. 56 хв. – від початку трансляції (після обідньої перерви):