Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

ПОЛЬОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛАБОРАТОРІЇ БІОКОНТРОЛЮ АГРОЕКОСИСТЕМ І ОРГАНІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА

Впродовж травня 2024 року закладено польові дослідження на полях Сквирської дослідної станції органічного виробництва ІАП НААН аспірантами Інституту агроекології і природокористуванння НААН, лабораторії біоконтролю агроекосистем та органічного виробництва для виконання дисертаційної роботи.

Аспіранткою, МОСІЙЧУК Іриною, відібрано зразки ризосферного ґрунту та рослин ячменю ярого на ранніх етапах онтогенезу для визначення чисельності мікроміцетів за дії різних препаратів (Оркул мультикомплекс, Вимпел 2 та суміші Оракул мультикомплекс+Вимпел 2. А також визначена висота та густота стояння рослин ячменю ярого, як показник оцінювання стану посівів.

 

 

Аспірантом, ГУМЕННИМ Данилом, закледено тимчасовий дослід у теплицях на томатах, де використовуються ріст стимулятори: Рутстар (препарат) та Радіфарм (еталон). Відібрано зразки рослин томатів для виявлення фітопатогенів на раніх етапах онтогенезу.

 

 

 

Студенткою, МУДРАК Веронікою, Національного університетету біоресурсівта природокористування України сумісно із Інституттом агроеколгії природокористування НААН було закледено польовий дослід у межах бакалаврської дипломної роботи. Проведенно моніторинг основних хвороб вівса ярого.

 

 

 

Також співробітниками лабораторії біоконтролю агроекосистем і органічного виробництва щорічно проводиться відбір зразків різних сортів пшениці озимої для фітопатологічного аналізу вегетативних органів культури.