тел. +38 (044) 526-92-21 | e-mail: agroecologynaan@gmail.com

4 З 11 по 15 квітня на базі ННІ післядипломної освіти  Національного університету біоресурсів і природокористування України проходили курси підвищення кваліфікації «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» в яких взяли участь наукові співробітники Інституту агроекології і природокористування НААН.

 

 

 

 З 11 по 15 квітня на базі ННІ післядипломної освіти  Національного університету біоресурсів і природокористування України проходили курси підвищення кваліфікації «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» в яких взяли участь наукові співробітники Інституту агроекології і природокористування НААН.

1

Підчас лекцій було піднято питання підвищення рівня енергетичної безпеки в Україні. Адже впровадження енергозберігаючих технологій та підвищення енергетичної енергоефективності економіки сприятиме поліпшенню навколишнього природнього середовища, скороченню викидів парникових газів, а також відповіднотсі до міжнародних зобов’язань України щодо запобігання зміни клімату.

2 3

Проект ініційовано Організацією ООН з промислового розвитку ( ЮНІДО) і Глобальним екологічним фондом (ГЕФ).

4