тел. +38 (044) 526-92-21 | e-mail: agroecologynaan@gmail.com

SAM 076821 квітня 2016 року в Немішаївському агротехнічному коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась обласна студентська науково-практична конференція «Перлина рідного краю», яка була присвячена екологічним проблемам Київської області. З вітальним словом до учасників конференції виступили директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Альохін Володимир Ілліч та головний спеціаліст відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Устименко Наталія Анатоліївна.

 

 

21 квітня 2016 року в Немішаївському агротехнічному коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась обласна студентська науково-практична конференція «Перлина рідного краю», яка була присвячена екологічним проблемам Київської області. З вітальним словом до учасників конференції виступили директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Альохін Володимир Ілліч та головний спеціаліст відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Устименко Наталія Анатоліївна.

 

На конференції з науковими доповідями виступили старший викладач Національної академії державного управління при Президентові України Шереметьєва Лариса Анатоліївна із доповіддю: «Перспективний план екологічного розвитку Київської області», викладач Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди, кандидат біологічних наук Дзюбенко Олена Володимирівна із доповіддю: «Радіаційно-екологічна небезпека…» та інші.

SAM 0755

Інститут агроекології і природокористування НААН на конференції представляв д.е.н., проф., заступник директора з наукової роботи та інноваційного розвитку Будзяк Василь Миронович, який виступив із доповіддю за матеріалами наукових розробок нашого Інституту на тему: «Радіоактивне забруднення в Київській області». Від імені керівництва Інституту агроекології і природокористування НААН проф. Будзяк Василь Миронович подарував директору Немішаївського агротехнічного коледжу наукову монографію видану співробітниками Інституту на тему: «Еколого-економічні основи збалансованого розвитку агросфери Київської області», а також вручив почесну грамоту Інституту агроекології і природокористування НААН за плідну співпрацю між двома установами в галузі екології та збалансованого природокористування.

SAM 0768SAM 0772