тел. +38 (044) 526-92-21 | e-mail: agroecologynaan@gmail.com

DSC 9160Співробітники Інституту агроекології і природокористування 22 жовтня 2015 р. взяли участь у науково-практичному семінарі «Використання інноваційних технологій при дослідженні проб ґрунту», організований ДУ «Держґрунтохорона» і німецькими компаніями Elementar GmbH та Abacus Analytical Systems GmbH.

Співробітники Інституту агроекології і природокористування 22 жовтня 2015 р. взяли участь у науково-практичному семінарі «Використання інноваційних технологій при дослідженні проб ґрунту», організований ДУ «Держґрунтохорона» і німецькими компаніями Elementar GmbH та Abacus Analytical Systems GmbH.

DSC 9160
Метою заходу було ознайомлення з інноваційними технологіями при проведенні досліджень стану ґрунтів, зокрема новітнім обладнанням, яке відповідає сучасним вимогам і стандартам, що представлене на ринку Європи. Було представлено доповіді німецьких колег щодо:
•    застосування елементного аналізу С, Н, О, N, S у частині оцінювання родючості ґрунтів і визначення поживних циклів;
•    співвідношення характеристик С/N в ґрунті як важливого параметру для оцінки родючості ґрунтів;
•    досвіду проведення аналітичних випробувань у Німеччині.
Максим Смирний, представник в Україні Abacus Analytical Systems GmbH у своєму виступі торкнувся питань: визначення показників безпеки ґрунтів за допомогою хроматографічних методів; визначення механізму кругообігу органічних елементів С, Н, О, N і S в біосфері на основі аналізу стабільних із отопів.

DSC 9110