Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Навчальна практика студентів екологів Національного університету біоресурсів і природокористування України в Інституті агроекології і природокористування

В рамках договору про співпрацю між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Інститутом агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України з 10 по 14 червня студенти 2-го курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 101 Екологія під керівництвом заступника директора з наукової роботи, д.с.-г.н., професора, член-кор. НААН Дем’янюк Олени Сергіївни проходили навчальну практику з дисципліни «Екологічна токсикологія».

З вітальним словом до студентів звернулась директор Інституту агроекології і природокористування НААН, д.е.н., професор, академік НААН Дребот Оксана Іванівна. Ознайомила практикантів із основними напрямками наукових досліджень Інституту та побажала цікавого проходження практики і плідної роботи.

 

 

Керівник навчальної практики, Олена Сергіївна, окреслила основні напрямки наукової роботи Інституту та провела короткий історичний екскурс в становленні агроекологічної науки та ролі наукових працівників Інституту в цьому. Також акцентувала увагу на актуальних питаннях забруднення навколишнього природного середовища токсикантами різного походження, стану довкілля та впливу військової агресії росії на екологічний стан грунтів, водних об’єктів, біорізноманіття тощо.

Під час проходження навчальної практики, студенти відвідали відділ агроекології і біобезпеки, зокрема: лабораторію екології мікроорганізмів, лабораторію екологічного оцінювання агроекосистем та лабораторію екології вірусів та біобезпеки імені академіка А.Л. Бойка, де проводили практичні дослідження під керівництвом завідувача лабораторії к.б.н., Цвігун Вікторії Олександрівни.

 

 

Також студенти провели низку практичних досліджень в Незалежній лабораторії насінництва. Завідувач лабораторії, к.с.-г.н., Кічігіна Ольга Олександрівна ознайомила із основними напрямками наукових досліджень незалежної лабораторії, пояснила основні аспекти визначення посівних якостей насіння.

 

 

Продовжуємо плідну співпрацю із факультетом захисту рослин, біотехнологій та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України над вирішенням актуальних екологічних проблем сьогодення!