Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

«Молоді дослідники України і Канади: точки дотику»

27 лютого 2023 року відбувся спільний науково-практичний міждисциплінарний семінар між Інститутом агроекології і природокористування НААН та Університетом McGeal (Канада) «Молоді дослідники України і Канади: точки дотику». В роботі семінару взяли участь молоді вчені і аспіранти обох країн. Модератором заходу був професор Mark Lefsrud і доктор біологічних наук Надія Адамчук-Чала. З вітальним словом від Інституту виступили: директор – доктор економічних наук, професор, академік НААН Оксана Дребот і доктор біологічних наук, член-кореспондент НААН Лілія Янсе.

Метою семінару було обговорення сучасних наукових проблем у сфері раціонального природокористування, сталого розвитку і екологічної безпеки в сучасних умовах та обговорення шляхів їх вирішення. Від Інституту агроекології і природокористування НААН представили свої результати молоді вчені: Владислав Лазаренко, Людмила  Райчук, Тетяна Кучма, Ірина Гуменюк, Наталія Мельник. Мета семінару досягнута: учасники представили своє бачення та вирішення проблем, а також наголосили на конкретних інноваціях, які потребують негайного впровадження. Це перший україно-канадський науковий захід, який буде мати продовження у поширенні наукових ідей, творчих пошуків та конкретних рекомендацій щодо вирішення сучасних проблем людства.

Колектив Інституту агроекології і природокористування НААН вдячний своїм канадським колегам та безпосередньо Надії Адамчук-Чалій за співпрацю і підтримку українських учених.