Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві»

world-conference-concept1Національна академія аграрних наук україни, Інститут агроекології і природокористування та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація агроекологів України» запрошують Вас, взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві».

 

Національна академія аграрних наук україни, Інститут агроекології і природокористування та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація агроекологів України» запрошують Вас, взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві».

Конференція відбудеться 25 – 26 ВЕРЕСНЯ 2013 р. за адресою 03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12, Інститут агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України (Актовий зал, другий поверх).

Метою конференції є обговорення та обмін науково-практичною інформацією результатів досліджень з проблем екологічної безпеки аграрного виробництва, отримання якісної і безпечної сільськогосподарської продукції, збалансованого природокористування, управління агроландшафтами та охорони навколишнього природного середовища в сучасних умовах.

ТЕМАТИКА І НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

 1.Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва:

агроекологічний моніторинг; біобезпека агровиробництва; органічне виробництво і спеціальні сировинні зони; екологічні проблеми рослинництва, тваринництва, розвитку сільських територій; вплив наслідків аварії Чорнобильської АЕС на

агросферу; фіторемедіація та фітомеліорація ґрунтів;

  1. 2.Економіка природокористування:

збалансований розвиток аграрного сектора економіки; ринок, управління ресурсами в агропромисловому комплексі; трансфер наукових результатів, інноваційні проекти екобезпеки;

  1. 3.Охорона навколишнього природного середовища:

актуальні питання екосозології; природно-заповідна справа; формування екомережі; збереження біорізноманіття; культура, освіта і роль неурядових організацій.

  • У рамках конференції плануються пленарні та секційні доповіді.
  • Програма конференції, кількість і тематика секцій будуть формуватися на основі заявлених доповідей.
  • Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику статей до початку роботи конференції.
  • Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо до 15 червня 2013 року надіслати реєстраційну форму, статті, а також копію квитанції про оплату оргвнеску на електронну адресу: iap.konf@ukr.net

Перший інформаційний лист.

Другий інформаційний лист.