Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Лекція старшого інструктора Центру підготовки до Національного спротиву на тему: «Мінно-вибухова небезпека, домедична допомога, алгоритм надання допомоги та зупинка критичних кровотеч»

28 березня 2024 р. для співробітників Інституту проведено навчання Центром підготовки до Національного спротиву на тему: «Мінно-вибухова небезпека, домедична допомога, алгоритм надання допомоги та зупинка критичних кровотеч».

Україна стикнулася із гострою проблемою мінної загрози, яка становить серйозну небезпеку для цивільних, гальмує розвиток економіки, суттєво впливає на екологію регіонів. У зв’язку зі зростанням замінування територій в різних частинах країни, правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та залишків війни будуть актуальними ще багато років.

Тому, не залежно від територіального місця перебування, кожному, хто знаходиться в Україні, надзвичайно важливо знати, як правильно поводитися у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

На лекції інструктор Василенко Михайло Васильович розповів про основні типи мін та ключові правила безпеки та життєдіяльності в умовах підвищеної небезпеки. Особливо важливою для співробітників Інституту була лекція про домедичну допомогу. На ній інструктор розповів, як надавати першу медичну допомогу та стабілізувати ситуацію з постраждалим, про види та порядок надання домедичної допомоги при кровотечах, про допомогу при обструкції дихальних шляхів (метод Геймліха) тощо.