Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

Круглий стіл «ЯПОНІЯ-УКРАЇНА»: технічна, інноваційна підтримка та допомога у подоланні наслідків війни»

11 вересня 2023 року в Інституті агроекології і природокористування НААН відбувся Круглий стіл «ЯПОНІЯ-УКРАЇНА»: технічна, інноваційна підтримка та допомога у подоланні наслідків війни». На зустрічі був присутній директор Центру міжнародного обміну Університету Кобе Ґакуїн (Японія) Йошіхіко Окабе – доктор економічних наук, доктор історичних наук, професор, Почесний доктор з екології Інституту агроекології та природокористування НААН, іноземний член Національної академії аграрних наук України, голова Комітету підтримки України з питань втілення ідеї «креативної реконструкції», Президент Асоціації україністів Японії, українознавець, відомий громадський діяч, знаний вчений-економіст. Діяльність професора Йошіхіко Окабе тісно пов’язана з нашою країною та сприяє розвитку українсько-японських відносин і укріпленню державних інтересів України на міжнародній арені.

 

 

В рамках круглого столу було обговорено підтримку японського народу Україні, зокрема аграрному сектору економіки нашої держави. В рамках зустрічі було надано рекомендації нашим японським партнерам щодо реалізації проєкту «Невідкладна підтримка аграрного сектору» у межах грантової угоди для Програми екстреного відновлення України, яка проходить за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

На зустрічі директор Інституту агроекології і природокористування НААН, академік НААН Оксана ДРЕБОТ та співробітники привітали Йошіхіко Окабе з 50-ти річчям! Побажали міцного здоров’я, професійних успіхів, творчих досягнень, злагоди та добробуту. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

 

 

Подякували Йошіхіко Окабе за його активну позицію, допомогу українському народу та Україні у подоланні наслідків війни та висловили вдячність уряду Японії та японському народу за своєчасну суттєву допомогу нашій країні!