Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

В Інституті агроекології і природокористування НААН відбулись щорічні звітно-виборні збори трудового колективу

28 лютого 2023 р. в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулись щорічні звітно-виборні збори трудового колективу. На засіданні зборів заслухано звіт директора Оксани Іванівни Дребот про науково-організаційну і фінансову діяльність, озвучено результати фундаментальних і прикладних досліджень отриманих у 2022 році.

Голова профспілкового комітету Зінаїда Василівна Іжевська представила звіт з виконання Колективного договору Інституту агроекології і природокористування НААН за 2022 рік та зміни й доповнення до Колективного договору, які було одноголосно схвалено трудовим  колективом. Також Зінаїда Василівна ознайомила трудовий колектив зі звітом про діяльність Первинної профспілкової організації Інституту за 2022 рік. У своїй доповіді виокремила роботу профспілки щодо надання соціально-правового захисту працівникам, фінансової та інформаційної діяльності. Наголосила на тому, що профспілка Інституту проводила виплати коштів працівникам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації, здійснила купівлю гідрогелевих пов’язок для військової частини ЗСУ в якій проходить службу працівник Інституту.

В обговоренні звіту директора та голови профспілкового комітету взяли участь: від Спілки молодих учених – Лазаренко В.І., від Ради старійшин – Тараріко О.Г. та провідні вчені й співробітники інституту – Ковалів О.І., Коніщук В.В., Городиська І.М.

Шляхом відкритого голосування відбулось переобрання Голови первинної профспілкової організації Інституту. З підтримкою кандидатури Хітренко Тетяни Федорівни на посаду Голови первинної профспілкової організації Інституту виступила завідувач відділу підготовки наукових кадрів та методично-інформаційного забезпечення Городиська Інна Миколаївна. Відповідно до результатів відкритого голосування головою Первинної профспілкової організації Інституту агроекології й природокористування НААН обрано Тетяну Федорівну Хітренко.