тел. +38 (044) 526-92-21 | e-mail: agroecologynaan@gmail.com

31 жовтня – 2 листопада 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) відбувся фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Участь у заході брали учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з дослідницько-експериментальними проектами природничого характеру.

У фіналі було представлено 173 наукових проекти (177 учасників), за чотирнадцятьма категоріями: Анатомія людини, Фізіологія людини, Ботаніка, Екологія та проблеми довкілля, Енергозберігаючі технології, Зоологія, Мікробіологія, Науки про Землю (географія, геологія), Психологія та поведінка людини, Охорона здоров’я, Фізика,Астрономія, Хімія, Біохімія.

Журі було представлено авторитетними вітчизняними вченими, науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти, також представниками громадських організацій та педагогами НЕНЦ.

В складі журі з експертної оцінки науково-дослідницьких проектів в категоріях «Екологія та проблеми довкілля», «Ресурси енергозбереження» взяла участь д.б.н. Тертична О.В., ст. наук. співробітник відділу екотоксикології ІАП НААНУ.

В цих номінаціях переможцями стали Мулявка Єва Романівна, учениця 11 класу Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради Полтавської області та Будзь Анастасія В’ячеславівна, учениця 10 класу комунального навчального закладу «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпровської міської ради м. Дніпро.