Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

ДЕРЖАВНА АНТИКОРУПЦІЙНА ЗЕМЕЛЬНА ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ – ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

7-8 грудня 2023 року ― в стінах Національної академії внутрішніх справ (м.Київ, пл. Солом’янська, 1) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі».

Конференцію організували: Міністерство внутрішніх справ України, Національна академія внутрішніх справ, Консультативна місія Європейського Союзі в Україні, Національна академія правових наук України, ― за участю Представництва НАТО в Україні, Верховної Ради України (Комітет з питань правоохоронної діяльності, Комітет з питань антикорупційної політики) і Рахункової палати України.

Для участі в роботі конференції було запрошено працівника нашого Інституту, відомого в Україні вченого і практика в галузі земельних відносин і природокористування ― Олександера Коваліва ― доктора економічних наук, головного наукового співробітник, Заслуженого працівника сільського господарства України, який подав виступ на тему: «Державна антикорупційна земельна політики України – загальнонаціональна вимога сьогодення».

Тези надрукують в збірнику…