Наша адреса

03143, м. Київ, вул. Метрологічна, 12

тел./факс.

+380 (44) 526-23-38

Наш Email

agroecologynaan@gmail.com

21 жовтня 2021 р. в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулася Міжнародна науково-практична конференція

 

21 жовтня 2021 р. в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулася Міжнародна науково-практична конференція
«Збалансоване природокористування: традиції, перспективи та інновації»».

 

 

В роботі конференції прийняли участь запрошені гості
Йошіхіко Окабе, д.е.н., проф. Університету Кобе Гакуїн (Японія),
Собчик Вікторія, д.с.-г.н., проф. кафедри інженерної екології гірничо-геоінженерного факультету Університету науки та технологій (Польща).

 

Урочисто розпочала конференцію Директор Інституту агроекології і природокористування НААН – академік НААН Дребот Оксана Іванівна з привітання до всіх учасників та гостей: «Ми раді вітати всіх присутніх на щорічній міжнародній науково-практичній конференції «Збалансоване природокористування: традиції, перспективи та інновації», яка проходить під егідою Національної академії аграрних наук України, Інституту агроекології і природокористування, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України. Вкотре всі ми збираємося в цій залі з єдиною метою – поліпшити еколог-економічну ситуацію в Україні через розроблення, впровадження і популяризацію екологічно збалансованих, енерго- та ресурсозберігаючих технологій в аграрній галузі і природокористуванні, підвищити рівень еколого-економічної освіти та культури громадян. На порядку денному конференції – широкий спектр питань, пов’язаних з поєднанням збалансованого розвитку аграрного виробництва та раціонального використання виробничих і природних ресурсів».

З доповідями виступили :

Тараріко Олександр Григорович, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН, тема доповіді: «Актуальність створення мережі аграрних підсупутникових полігонів в системі агроекологічного моніторингу»

Москаленко Валентина Анатоліївна, к.е.н., доц., кафедри маркетингу RP – технологій та логістики Національного університету “Чернігівська політехніка” тема доповіді: «Формування ефективного механізму впровадження системи управління витратами на підприємствах агропромислового виробництва.

Собчик Вікторія, д.с.-г.н., проф., Університет науки та технологій Факультет гірничо-геоінженерного кафедра інженерної екології (Польща), тема доповіді: «Екологічні стандарти як нормативна база управління якістю і безпекою сільськогосподарської продукції».

Дубас Ростислав Григорович, д.е.н., проф., завідувач кафедри управління та адміністрування ВНЗ Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” тема доповіді: «Формування конкурентоспроможності в лісогосподарському комплексі»

Мельник Петро Павлович, д.е.н., с.н.с., заступник завідувача відділу інституціонального забезпечення природокористування ІАП НААН, тема доповіді: «Концептуальні засади еколого-економічного управління аграрним виробництвом».

Ковалів Олександер Іванович, д.е.н., с.н.с., головний науковий співробітник відділу економіки природокористування в агросфері ІАП НААН, тема доповіді: «Епістемологія звершення земельної реформи в Україні як нової парадигми — в контексті вимог чинних норм Конституції України»

Нагорнюк Оксана Миколаївна, к.с.-г.н., с.н.с. сектору розвитку сільських територій ІАП НААН, тема доповіді: «Екологічна культура – адаптивний механізм сталого розвитку»

Мосійчук Ірина Іванівна, аспірантка І-року навчання ІАП НАА тема доповіді: «Чисельність основних еколого-трофічних груп мікроміцетів в ризосферному ґрунті під посівом ячменю ярого».

Морозов Олександр Федорович д.т.н., професор, головний науковий співробітник відділу економіки природокористування в агросфері ІАП НААН,  тема доповіді: «Управління детермінованим хаосом як грані можливого формування збалансованого користування природними об’єктами в агросфері України».

 

Висловлюю вдячність всім, хто взяв активну участь у роботі нашої конференції і сподіваюсь на подальшу співпрацю у науковій та громадській діяльності на благо всім українцям.

Адже пізнання, порядність і довкілля меж не знають.